02126410101
info@fimakyapi.com
09:00 - 18:00

Boya Badana Dekorasyon

Fimak Yapı, boya badana alanında çok başarılı işlere imza atmış, alanında tek sayılabilecek bir firmadır. Müşterilerimiz evlerini daha modern ve güzel hale getirmek, yenilemek istediklerinde boya badana alanında değişiklik isterler. Boya badana, ev dekorasyonunda büyük etki yaratmaktadır. Fimak Yapı, uzman kadrosuyla boya badana işlerinizi hem en kısa sürede tamamlamakta hem de en uygun fiyatla bütçenize destek olmaktadır.

Hayalinizdeki evin ortaya çıkmasında ustanın rolü çok büyüktür. Usta ne kadar iyi ve ne kadar düzenli bir şekilde çalışırsa, ortaya kusursuz güzellikte bir ev çıkacak ve müşteri de memnun kalacaktır. Fimak Yapı, işini sahiplenen, alanında uzman, güler yüzlü ve dikkatli usta seçimiyle bu konudaki hassasiyetini her zaman korumaktadır.

 

Boya Badana öncesi çoğu daire veya iş yerlerinde alçı ve kalekim tamiri yapılmakta ve zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmektedir.

Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alarak sizleri ziyaret ediyoruz. Ayrıca günün her saatinde ücretsiz olarak keşif yapmaktayız. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelerek boya ve tadilat işlerine başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde kesinlikle bulunmuyoruz.

Her ihtimale karşı boya damlaması vb eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip hizmeti veya işi sizlere teslim ediyoruz..

İstekler ve tercihler doğrultusunda farklılık göstermektedir. Ancak Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi farklı markaları kullanmaktayız. Ancak en önemlisi ekonomik markaları ve müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda sonuçlandırmaktayız.