02126410101
info@fimakyapi.com
09:00 - 18:00

Karo Fayans Uygulamaları

Fimak Yapı Karo Fayans Uygulamaları

Evlerimiz, iş yerlerimiz ve diğer yaşam alanlarımızın, seramik kaplamaları hem göze hitap ederken hem de sağlam ve kullanışlı olmalıdır. Fimak Yapı olarak, karo fayans uygulamalarınızda da en uygun fiyatla, en kaliteli ürün ve hizmet sunumuyla yanınızdayız.

Karo Fayans Özellikleri Ve Döşenmesi

Karo fayanslarının estetik olarak güzelliği sizin için önemli biliyoruz. Fimak Yapı olarak sadece estetik değil, fonksiyonel olarak da muhteşem sonuçlar verecek karo fayans kaplaması yapıyoruz. Seramik karolar, hem ışığı yansıttığı için ortamı daha aydınlık hale getirir, hem de sağlamdırlar.

Seramik karo alırken, ihtiyacınızdan birkaç kutu fazla alırsanız beklenmeyen bir durum oluştuğunda sorun yaşamazsınız. Fimak Yapı’nın uzman ekibi, karo uygulamalarını son derece hızlı ve sağlam şekilde yapmaktadır. Güler yüzlü ekibimiz her türlü soru ve sorununuzda yanınızda olacak, sizi aydınlatacaktır.

Seramik karo seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biri fazla kaymaması ve kolay aşınır olmamasıdır. Çok kaygan bir seramik seçerseniz, üzerinde rahat yürüyemez ve kazalarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle banyo gibi ıslak zeminlerde kullanılacak karoların, fazla kaygan olmamasına özen gösterilmeli, böylece kötü sonuçlanabilecek kazalar engellenmelidir. Fimak Yapı’nın uzman ekibi, seramik karo seçerken, kullanacağınız alana göre size en doğru seçenekleri sunup, sizi doğru yönlendirmektedir. Bizim için önemli olan sizin hem estetik açıdan memnuniyetiniz hem de güvenliğiniz ve seramik karonuzu uzun süre kullanabilmenizdir.

Seramik karo fayans döşenirken, özel malzemeler hazırlanır ve karolar bunların üzerine yapıştırılır. Zeminin tamamen pislikten arındırılması ve etrafta başka malzeme kalmaması gerekir. Fayans döşenecek zeminde bulunan pürüzler, çukurlar, girinti ve çıkıntılar macun ile düzleştirilir.

Fayansların döşenmesinden sonra üzerlerine sürülen özel malzeme ile aralardaki boşluklar doldurulur ve fayans döşemenin tamamen bitişik halde durması sağlanır. Bu işlemden sonra bu malzemenin temizliği yapılır ve mekân kullanılır hale gelir.

Fimak Yapı, uzman kadrosuyla karo fayans döşemesinde hem hızlı, hem de kaliteli sonuçlar üretmektedir. Size teslim süresi önceden belirtilir ve daha önceden ustalarımız gelip, karo döşeyecekleri mekânda inceleme yaparlar. Sizin seçtiğiniz karolar, en uygun ve sağlam şekilde döşenir. Fimak Yapı güvencesi ve garantisiyle, en iyi seramik karo döşemesi hizmeti alacağınızdan şüpheniz olmasın.