02126410101
info@fimakyapi.com
09:00 - 18:00

Su Tesisatı

Eve su basması her halde herkes için büyük bir kabustur. Bu yüzden su tesisatının sağlam olması ve olası bir sorunda doğru bir firma ile tamirat yapılması çok önemlidir. Fimak Yapı, su tesisatı sorunlarınızda da yıllara yayılan deneyim ve güvenle yanınızda.

Fimak Yapı Su Tadilat Hizmetleri

-Su kaçağı tespiti ve tamiri

-Gider tıkanıklık açma

-Kalorifer petek tıkanıklık açma ve yıkama

Tüm kombi ve kalorifer yıkama işlemlerini temizlik kimyasal ilaçlarla yapmaktayız. Kombi vanalarının altındaki filtreler zamanla tıkamaktadır. Bu da peteklerin su akıtmasına ve ısı kaybına uğramasına neden olur.

-Su kaçağı tespiti en son teknolojik cihazlarla yapılmaktadır.

Fimak Yapı, su kaçağının tespitini yapıp, en garantili ve güvenilir şekilde tamiratını yapmaktadır. Fimak Yapı için önemli olan öncelikle müşterinin güvenliği ve memnuniyetidir. En uygun fiyatlarla, su kaçağı gibi en can sıkıcı durumlarda yanınızda olan Fimak yapı, aklınızda hep kalitenin ve güvenin adresi olarak kalmayı hedeflemektedir.

Su Tesisatında Verdiğimiz Hizmetler

-Temiz su tesisatı

-Pis su tesisatı

-Lavabo bataryası değişimi

-Musluk arızaları

-Sıhhi tesisat tamirat

-Temiz ve pis su kaçağı tespiti

-Gider tıkanıklığı açma

-Çatı yağmur olukları değişimleri

-Banyo gideri açma

-Kanalizasyon tıkanıklığı

-Taharet vanası takılması

-Kombi tesisat ve tamiratı

-Kalorifer tesisatı döşenmesi

-Kombi bakımı

-Küvet sifonu kaçırma tamiratı

-Her türlü klozet tamirleri

Gider Tıkanıklığı Açmada Uzmanız

Su kaçağı günümüzde en çok rastlanan sıhhi tesisat sorunlarının başında gelmektedir. Evde kötü kokuya, duvarlarda sararmaya ve parke kabarmalarına yol açan bu can sıkıcı durumdan Fimak Yapı’nın profesyonel ekibiyle kurtulabilirsiniz. Tuvaletlerdeki su kaçağı, klozetin pis su borusunda delik olması gibi istenmeyen durumlarda, ekibimiz özel sistemiyle kaçağın yerini hemen tespit edip onarmaktadır.

Basınç Düşürücü Detayı

Çamaşır makineleri fazla su akışı olunca bozulabilir. Basın düşürücü takılı değilse, ne yazık ki su kaçırma sorununu çamaşır makinanız çalışırken yaşayabilir ve etrafta köpüklü sularla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. . Fimak Yapı’nın profesyonel ekibi basınç musluğunu evinizin su saatine takar.  Böylece su belli basınca ayarlanacağı için su kaçırma sorunu ile karşılaşmazsınız.

Fimak yapı güven veren kaliteli işleriyle her türlü su tesisatı sorununuzda da yanınızda ve kalıcı çözümler sunmaktadır.